Përmirësohet gjendja e nënës së Ronaldos, lirohet nga spitali

Nëna e Kristiano Ronaldo, u shtrua me urgjencë në spital në datën 3 mars, pas një goditje cerebrale në tru.

Ndërkohë së fundmi ylli portugez ka marrë një lajm të mirë, pasi Dolores Aveiro, ka lënë spitalin duke u rikthyer në shtëpi.

Lajmi është konfirmuar fillimisht nga burime të ndryshme në Portugali.

Pastaj, lajmi u konfirmua edhe nga motra e CR7, Elma Aveiro. Kujtojmë që po atë ditë të qenë afër nënës së tij, Ronaldo fluturoi menjëherë në vendlindje, në fillim të marsit.

Portugezi ka qëndruar në Portugali këto ditë të vështira të Koronavirusit.

CR7 ka një lidhje shumë të afërt me mamanë e tij.

Top Channel

Related posts

Covid-19 ka anuluar edhe eventin e madh të modës “Met Gala”

admin

Lojtari që u shërua nga coronavirusi, Lee Duffy: Mos e merrni të lehtë, nuk mund të merrja frymë dhe nuk e dija çfarë po ndodhte

admin

Në Angli planifikojnë nisjen e kampionatit

admin

​Në këto pesë shtete evropiane nuk mund të shkoni asnjëherë me aeroplan

admin

Papa kërkon armëpushim në botë

admin

Duka konfirmon: Nga e hëna nis stërvitja në grup

admin