Moti, me diell dhe i ngrohtë

Në Maqedoninë e Veriut sot do të mbizotërojë mot i ngrohët dhe me diell, me vranësira të dobëta. Do të ketë erë të dobët në drejtimin jugor. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 17 deri 24 gradë Celsius. Në Shkup do të kemi mot të ngjashëm ndërsa temperaturat do të arrijnë deri në 23 gradë.

Alsat

Related posts

Priten çmime të reja të derivateve të naftës

admin

Filipçe për zgjedhjet: Periudha para nesh është e qetë

admin

Arcuri: Fundi i pandemisë ende larg, mos bëni shaka

admin

GRUBI: Nuk dua të bëhem pjesë e debatit parazgjedhor midis partive politike në Shqipëri (VIDEO)

admin

Ahmeti: Dëshirojmë një Kosovë stabile dhe një Kosovë evropiane

admin

Qendrat Tregtare i kthehen orarit të vjetër, do të punojnë deri në ora 22:00

admin