MEDIAT SPANJOLLE: BARCELONA NIS OFENSIVËN PËR NEYMARIN

Barcelona, edhe pse këtë periudhë pritet të humbë goxha para prej krizës së krijuar prej Coronavirusit, po mendon të bëjë një goditje të madhe në merkaton e verës.

Emri i Neymar është në krye të listës së dëshirave dhe katalanasit kanë nisur nga puna për rikthimin e sulmuesit brazilian.

Sport raporton se PSG i ka ofruar një kontratë të re Neymar, por ai nuk ka kthyer një përgjigje. nga ana tjetër, i njëjti burim thotë se përfaqësuesit e lojtari ia kanë çuar sërish një mesazh klubit spanjoll, duke i bërë me dije dëshirën e Neymar për ta veshur sërish fanellën e Barcelona.

Katalanasit do tentojnë të futin në presion francezët e PSG për t’i vendosur një çmim sulmuesit, i cili është nën kontratë deri qershor të vitit 2022. Vera do të jetë e nxehtë për Neymar dhe Barcelonën, me Messin që e pret krahëhapur sulmuesin në skuadër.  

Related posts

Skuadrat e pakënaqura franceze, kërkojnë drejtësi në gjyq

admin

Berisha: Vendim i drejtë për sfidën Maqedoni-Kosovë

admin

FIFA ndan 150 milionë euro për federata anëtare, FFK do të fitojë 500 mijë dollarë

admin

Casillas e pranon se do të donte të kthehej te Real Madridi

admin

Futbollistët e Liverpoolit po marrin trajtim psikik për t’u përballur me ankthin e pritjes lidhur me titullin e Ligës Premier

admin

Sportistit të njohur i marrin Instagramin dhe i nxjerrin videon erotike me të dashurën (FOTO)

admin