Levandovski me klasë, dhuron 1 mln euro

Në kohën kur gjithë bota po përballet me pandeminë Covid-19, Leëandoëski është kujdesur të jap kontributin e tij. Sulmuesi i “bavarezëve”, dhe gruaja e tij kanë dhuruar 1 milion euro për të ndihmuar luftën kundër virusit “Covid 19”.

“Sot, të gjithë jemi të njoftuar për situatën e vështirë që na rrethon. Sot, të gjithë luajmë në një skuadër” citohet të ketë thënë sulmuesi polak.

Aktualisht, mbi 11 mijë persona janë shënuar viktima të këtij virusi, kurse numri i të prekurve kalon 275 mijë.

Related posts

PSZH, 38 mln euro pagë vjetore për Nejmarin?!

admin

Aleksander Ceferin: “Futbolli nuk do të jetë më si më parë”

admin

Bundesliga nis me vetëm 300 persona në stadium

admin

Kjo është tifozja super seksi e Juventusit që ishte në shoqërinë e Courtois

admin

Arsenali dhe lojtarët janë gati të arrijnë marrëveshje për ulje të pagave

admin

Sikur të ndiente fundin: Dëshira e Maradonës që i shprehu shokut, familja nuk ia plotësoi

admin