Blerona e Visari e ‘marin malin’ në ditën e 8 të karantinës

Blerona Zeqiri tashmë është e njohur nga publiku i gjerë kosovar e cila që në moshë të re ka arritur të gëzoj famë të madhe.Fytyrën e saj jemi mësuar ta shohim çdo të diele në emisionin ‘një kafe prej shpisë’ bashkë me mikun e saj, Visar Kalludra, shkruan Kosovarja.

Dyshja mundohen që gjithmonë të sjellin diçka special dhe të veçantë duke i argëtuar publikun me musafirët e tyre.

Edhe gjatë karantimit, ata nuk po i ndalin xhirimet, por më shumë përkushtim po e vazhdojnë punën e tyre.

Në një video të shpërndarë së fumdi Blerona ka shkruar: Dita e 1474 Visari mer malin..

Ishte një shaka e bukur nga bukuroshja./Kosovarja/Lojtës Videosh


Related posts

Vazhdojnë tensionet për prishjen e teatrit në Tiranë, 37 të arrestuar

admin

Letra e Hashim Thaçit drejtuar Albin Kurtit (Dokument)

admin

Nesër mblidhet Këshilli i Sigurisë Kombëtare, Rama kërkon të bëhet me ‘videocall’

admin

Daut Haradinaj: Jam ushtar i Albin Kurtit për me mbrojte territorin e Kosovës

admin

53 raste të reja infektimi në Shqipëri, një humbje jete në 24 orët e fundit

admin

Jetimat e Ballkanit ndihmojnë Gjilanin me 100 pako ushqimore

admin