Vdes personi i pare ne Serbi nga COVID 19

Kryeministrja e Serbis Ana Brnabic ne nje prss konferenc njoftoj se sot ne Serbi ka ndruar jete pacienti i pare i infektuar me COVID 19, viktima eshte nje burre i moshes 59 vjecare i cili kishte qene i infektuar gjithashtu konfirmoj se ne gjendje kritike eshte edhe djali i viktimes i cili eshte po ashtu i infektuar me COVID 19

Related posts

Shqipëria drejt hapjes së kufijve

admin

Një vajzë e re me COVID-19 del me sukses nga operacioni në Shqipëri

admin

Rama e nis ditën me fjalët e shenjta nga Kurani: Kush shpëton një jetë

admin

Daut Haradinaj: Jam i sigurte që do t’ia marrim mandatin Albin Kurtit

admin

Gjobitet Lulzim Basha, theu rregullat e koronavirusit

admin

KURTI DHE KOMANDANTI I KFOR-IT FLASIN PËR GJENDJEN E SIGURISË NË VEND

admin