Nora Istrefi edhe kuzhiniere e shkëlqyer, përgatitë tavë me speca të mbushur

Qëndrimi në shtëpi për shkak të virusit Covid 19, ka bërë që edhe këngëtarët tanë, ta  shfaqin talentin e tyre në kuzhinë, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Ndryshe prej herave tjera, kur jemi mësuar ta shohim duke kënduar, kësaj radhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi e ka vënë përparsen dhe ka përgaditë tavë me speca të mbushur.

Këtë ajo e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj, gjersa ka shkruar: ‘Ta kqyrim a po vyjn najsen’.

Image


(Kosova Sot Online)

Related posts

Kufiri Shqipëri-Kosovë, nuk kërkohen testet negativë për Covid-19

admin

Mallrat nga Kosova e Shqipëria nuk lejohen të hynë në Serbi

admin

Greqi, autoritetet: Askush të mos bëjë plane për 1 Majin, kufizimet vazhdojnë

admin

Shërohen 1 mjek dhe 2 infermiere të prekur nga COVID-19 në Shqipëri

admin

Virusi korona, shënon rritje numri i të infektuarve në rajon

admin

Thaçi fillon sot konsultimet me liderët politikë

admin