Lajme të mira nga Shqipërina, shërohen plotësisht dy pacientët e prekur me Koronavirus

Më në fund ka ardhur edhe një lajm i mirë sa i përket Koronavirusi në Shqipëri.

Më në fund ka ardhur edhe një lajm i mirë sa i përket Koronavirusi në Shqipëri.

Babai i pacientit zero, Viktor Kola, ose pacienti 1 të cilit para disa ditësh i kishte dalë tamponi i parë negativ, është shëruar plotësisht pasi edhe tamponi i dytë ka rezultuar negativ nga Koronavirusi.

Babai i pacientit zero, Viktor Kola, ose pacienti 1 të cilit para disa ditësh i kishte dalë tamponi i parë negativ, është shëruar plotësisht pasi edhe tamponi i dytë ka rezultuar negativ nga Koronavirusi.

Viktori është babai i 28-vjeçarit i cili dyshohet se është pacienti zero në Shqipëri.

Kola u shpreh para disa ditësh në emisionin Open se virusi nuk duhej marrë me stres dhe panik dhe se ishte diçka që kalohej. /tch

Related posts

​LIMAJ THOTË SE VETËM KUSHTETUESJA MUND TA NXJERRË VENDIN NGA KJO SITUATË

admin

Masat ekonomike të propozuara nga Partia Demokratike e Kosovës, në tetë pika

admin

Kosovë, përkujtohet Dita e Çlirimit nga regjimi serb

admin

Pamjet me dron! Tirana si kurrë më parë, asnjë njeri jashtë, të gjitha rrugët bosh, Rama: I love you

admin

SHBA-të premtojnë 100 milionë dollarë për Shqipërinë dhe vende të tjera në luftën kundër coronavirusit

admin

Bekë Berisha: Glauk Konjufcën e kish çu ShIK në AAK, e tani shkoi në LVV

admin