E vërtetë, jemi njerëz të çuditshëm ne shqiptarët…

Mirëmëngjes 😊 E vërtetë, jemi njerëz të çuditshëm ne shqiptarët… I LO❤️E YOU

Posted by Erion Veliaj on Friday, March 20, 2020

Related posts

Nxënësit dhe studentët do të ndjekin mësim dhe do të vlerësohen online

admin

Akuzat e VMRO-së, Shekeriska: Turpi nuk mbulohet me gënjeshtra

admin

130 persona të arrestuar për shkelje të orës policore

admin

Nata e dytë me radhë orë policore

admin

Sonte nis loja shpërblyese ‘TVSH-ja ime, Dhurata ime’, do të ndahen 15 dhurata me nga 100 mijë denarë

admin

Komisioni për Sëmundje Infektive: Qeveria të vendos për kufijtë

admin