Arta Elezaj, e karantinuar në hotel luksoz e pishinë gjigante

U bë e njohur me rolin e saj te seriali vendor “O sa mirë”, e tani është ndër femrat më të përfolura në mediat tona.

Arta Elezaj, është e zhytyr në luks, e kjo vërehet mjaft mirë në imazhet që vazhdimisht i sjell nëpër rrjete sociale.

Madje edhe në këto ditë karantinimi, ajo po i shijon pushimet e saj në një ambient luksoz.

Minuta më parë ndau një video, ku shihet një hotel luksoz e pishinë e madhe, ndërsa në mbishkrim ka shkruajtur “e karantinuar”

Related posts

Puna në kopsht ndikon pozitivisht në shëndetin mendor dhe fizik

admin

Baby G në formë të mirë, tregon linjat atraktive veç në bikini

admin

Trembëdhjetë fakte për Jennifer Aniston që nuk i dinë as fansat e saj

admin

Të gjithë duhet të pushohen nga puna të paktën një herë

admin

Mjekët këshillojnë: Fëmijët nxirrni jashtë shtëpisë, por jo në park

admin

“Këmbëngulja është në gjakun e saj”, Dua Lipa flet për rrugëtimin në muzikë në një intervistë të fundit

admin