Arta Elezaj, e karantinuar në hotel luksoz e pishinë gjigante

U bë e njohur me rolin e saj te seriali vendor “O sa mirë”, e tani është ndër femrat më të përfolura në mediat tona.

Arta Elezaj, është e zhytyr në luks, e kjo vërehet mjaft mirë në imazhet që vazhdimisht i sjell nëpër rrjete sociale.

Madje edhe në këto ditë karantinimi, ajo po i shijon pushimet e saj në një ambient luksoz.

Minuta më parë ndau një video, ku shihet një hotel luksoz e pishinë e madhe, ndërsa në mbishkrim ka shkruajtur “e karantinuar”

Related posts

69 psikologë në shërbim të qytetarëve

admin

Mërzitet në izolim, ylli i reality show zhvishet dhe poston foto në Instagram

admin

Bebe Rexha thotë se gjatë karantinës kreu shumë marrëdhënie: Uroj që vjehrra të mos më dëgjojë, sepse ajo e urren kur flas për gjëra të tilla

admin

Tifozja e Interit në qendër të vëmendjes pas fotove të fundit në Instagram

admin

A e keni parë vilën e Ermal Fejzullahut në Brezovicë?

admin

Udhëzoni si të mbajnë higjienën personale: Çfarë është e rëndësishme të përvetësojnë fëmijët

admin