Humb jetën një person ne fshatin Xhepçisht të Tetovës(FOTO)

Humb jetën një person ne fshatin Xhepçisht te Tetoves. Ngjarja ka ndodhur para pak çasteve teksa i ndjeri kishte tentuar te priste një lis i cili është rrëzuar në anën e tij dhe e ka shtypur duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Ne vendin e ngjarjes kane dale edhe mjeket e urgjencës, zjarrfikësit dhe policia.

Dhe pse zjarrfikësit kane arrit ta heqin lisin e rrezuar mbi personin ne fjale, megjithatë mjeket vetëm se kanë konstatuar vdekjen e tij. Identiteti i personit në fjalë nuk dihet. Sektori i Punëve te brendshme te Tetoves pritet te dalë me te dhëna me konkrete. Ne vendngjarje ka dale edhe prokurori kujdestar i Prokurorisë se Tetovës.

Related posts

VMRO-ja mbetet në qëndrimin se shëndeti i qytetarëve është primar

admin

Vazhdojnë punimet për asfaltimin e rrugës në Radushë

admin

Shqyrtohen opsionet e orës policore për Bajram

admin

BE u kërkon vendeve që të zhbllokojnë kufijtë, në mënyrë që të kalojë transporti i mallrave për 15 minuta

admin

Shkup, disa pjesë të qytetit nesër pa energji elektrike

admin

Koronavirusi, kallëzim penal për ish drejtoreshën e Klinikës për sëmundje të lëkurës

admin