Përmbyset superjahti 65 mln paund i Princit arab (FOTO)

Një superjaht me vlerë 65 milionë paund, nën pronësinë e Princit arab, Turki bin Mohammed bin Fahd Al Saud, është përmbysur teksa ishte ankoruar në Greqi.

“Nourah i Riyad” thuajse është fundosur në ujë, në momentin që u kthye në një kënd 45 gradë.

Superjahti luksoz ndodhej në Perama, Athinë për t’u riparuar. Gjatë incidentit, askush nuk u lëndua. Për më shumë shihni fotot e momentit të “gjysmë” përmbysjes.

Related posts

Elon Musk bëhet baba për herë të gjashtë

admin

Mërzitet në izolim, ylli i reality show zhvishet dhe poston foto në Instagram

admin

Ish e dashura e Neymar të lë “pa mend” me fotot e fundit

admin

Dua Lipa së shpejti me albumin e dytë, tekstet e këngëve përshkruajnë jetën e saj sensuale

admin

Ndërron jetë ish-i dashuri i Jennifer Lopez, David Cruz

admin

12 mënyra për të rënë në peshë pas moshës 40-vjeçare

admin