Ilir Hasani: Patriotizmi më i madh sot është të ndjekësh udhëzimet nga autoritetet shëndetësore

Mjeku i njohur Ilir Hasani në profilin e tij ne Favebook duke komentuar gjendjen aktuale mes tjerash ka shkruar

Patriotizmi më i madh sot është të ndjekësh udhëzimet nga autoritetet shëndetësore.
– Edukatë sot është të jesh i përpiktë në udhëzimet për mbrojtje të shëndetit publik.
– Besimi më i madh është ti bindesh urdhërave për mbrojten e shëndetit publik dhe ti lutesh Zotit që ndërgjegjja të mbizotëroj mbi budallallëkun dhe shprehitë e pandërgjegjshme.

Bëhu patriot, qytetar dhe besimtar për të mbrojtur veten, familjen dhe shoqërinë!
Ilir Hasani

Related posts

Aksident hekurudhor afër Velesit, lëndohet rëndë një i mitur

admin

Labunishtë, shifra të larta të të infektuarve

admin

Filipçe: Të gjithë pacientët janë infektuar pas kontaktit me të sëmurë

admin

Spasovski: Pashkët të festohen pa tubime, të mos luajmë me shëndetin

admin

Pendarovski: Asnjë vend europian nuk mbështet veton bullgare

admin

Mbërritën 40 shtetasit e parë nga jashtë, dërgohen në një hotel në Shkup

admin