Ezequiel Garay preket nga coronavirus

Ezequiel Garay eshte infektuar nga coronavirus Covid-19, dhe keshtu behet lojtari i pare nga La Liga qe infektohet nga virusi qe eshte perhapur kohet e fundit.

Pas pezullimit te ndeshjeve lojtaret jane udhezuar qe te vete-izolohen neper shtepite e tyre deri sa te merren te gjitha masat dhe te kuptohet numri i sakte i te infektuarve.

Garay ka reaguar me nje postim ne llogarine e tij ne Instagram.

“Eshtë e qartë se kam filluar vitin 2020 keq.
Kam testuar pozitivisht për koronavirusin, ndihem shumë mirë dhe tani mbetet vetëm t’i kushtoj vemendje udhezimeve te autoriteteve shëndetësore, tani për tani të izolohen.”

Related posts

CR7 në Madeira, kalon pushimin në një vilë luksoze

admin

Nurmagomedov – Gaetje, më 19 shtator në UFC 253

admin

Seria A, mund të nis me stërvitje më 4 maj

admin

Gara e UFC 249 do të zhvillohet, nuk e ndal “Covid 19”

admin

Haaland thuhet po punon në kalimin e tij te Real Madridi

admin

FATI I TRISHTË I RONALDINHOS, FESTON DITËLINDJEN E 40-Ë NË BURG

admin