Deputetët në pritje, ju matet temperatura(FOTO)

Pas pak minutash pritet të fillojë mbledhja e Kuvendit, kurse një numër i deputetëve shihet që kanë arritur në kuvend.

Në fotot e siguruara nga IndeksOnline shihet se deputetët janë duke pritur në radhë për matjen e temperaturës.

Këto masa janë duke u bërë si shkak i përhapjes së koronavirusit, ku tashmë janë konfirmuar tri raste me koronavirus në Kosovë./IndeksOnline/.

Related posts

Rama: Ekonomia bie dhe ngrihet, por të vdekurit nuk ringjallen

admin

Policia malazeze arreston dhjetëra protestues pro-serbë

admin

Kurti: Zgjedhjet të mbahen pasi të mbarojë pandemia

admin

Këshilltari i Thaçit: Militantët e VV-së më shumë më besuan mua se sa Kurtit

admin

‘Jetimat e Ballkanit’ ndihmojnë 50 familje në Klinë me gjëra ushqimore dhe higjienike

admin

Koronavirusi vret një tjetër person në Shqipëri

admin