Pasi që Kongresi u paralajmërua se 150 milionë amerikanë mund të infektohen me coronavirus, aeroportet, rrugët dhe parqet zbrazen(FOTO)

Related posts

​“La stampa”: Rusia solli ndihma të padobishme

admin

Bill Gates e hedh poshtë konspiracionin për mikroçipet

admin

Bie ndjeshëm numri i të prekurve në Itali, rritet ai i të shëruarave

admin

Trump nuk do të mbyllë Nju-Jorkun

admin

Brazili vendi i dytë që regjistron mbi 50 mijë vdekje nga koronavirusi

admin

Franca konfirmon hapjen nga 11 maji

admin