Dy statuset “vetëvrasëse” të Arta Toçit dhe Omer Ajdinit i eliminuan nga gara për deputet(FOTO)

Dy statuset të publikuara në Facebook këtë javë nga Arta Toçi dhe Omer Ajdinit ishin “vetëvrasëse” për të dy anëtarët e lartë të Aleancës për Shqiptarët pasi ata thuajse deri mbrëmë ishin dy kandidaturat e sigurta për deputet në njësinë e 6 dhe 2.

Këta dy kandidatura së bashku me mjekun nga Tetova Vullnet Ferati përgatiteshin nga kjo parti si kandidat për deputet por pas grindjes së tre anëtarëve të kësaj partie se kush do nominohet për deputet mes Flakron Bexhetit dhe Altrim Mamutit përfitoi personi i katërt Adnan Neziri.

Dy statuset “vetëvrasëse” të Toçit dhe Ajdinit i keni më poshtë:

Related posts

Kumanovë, 19 të infektuar pjesë e personelit mjekësor

admin

Ushtria punon për qasje shtesë në Klinikën Infektive

admin

Angelovska: Ekonomia në tremujorin e dytë të këtij viti do të ketë një rënie prej 15 për qind

admin

Moti sot me diell dhe vranësira mesatare

admin

Policia me kontrolle të përforcuara për zbatimin e masave kundër koronavirusit

admin

Spasovski: Shkurtohen pagat e funksionarëve të emëruar dhe zgjedhur, përfshi presidentin, kryeministrin, ministrat …

admin