Sela nuk po mundet te ndryshoj njejt si Thaci edhe ai do te nxjer kandidat ne zonen e 3 dhe te 4 zgjedhore

Aleanca per shqiptaret nuk po arin te del nga filozofia percarese e te cilen e kishte ish lideri i tyre ne PDSH z.Menduh Thaci.

Edhe PDSH dhe ASH do te dalin me lista ne njesin e 3 dhe te 4 zgjedhore me te vetmin qellim percarjen e votes e cila mund te shkoj tek partia shqiptare qe doli e para me listat ne keto zona edhe eshte shume afer qe me z.Bekim Neziri te dalin fitimar ne njesin e 3 zgjedhore , por partit qe gjithmon kan luajtur rolin e paterices se partive maqedone tek shqiptaret nuk hezituan dhe vendosen te dalin me lista edhe ata ne keto njesi duke u munduar te tregohen parti te forta dhe serioze por qellimi i vertet eshte percarja e votes dhe zvoglimi i shancave qe nga keto zona te dal nje deputet shqiptare.

Related posts

5 persona të tjerë me koronavirus në vend

admin

Spasovski: Partitë politike të mbajnë llogari për shëndetin e qytetarëve

admin

BDI: Ne jemi NATO, faleminderit Amerikës dhe 28 aleatëve

admin

Filipçe: Përdorim teste gjermane për Kovid 19, testimi masiv mund ta shtrembëroj pasqyrën

admin

Këshilli i Sigurisë mblidhet në Vilën presidenciale “Vodno”

admin

Shtabi i Krizave në Tetovë kërkon masa më të rrepta, ngjashëm si në Kumanovë

admin