Qatip Osmani kthehet në krye të Renovës

Trajneri Qatip Osmani eshte rikthyer perseri ne KF Renova pas aventures se tij me KF Shkendijen dhe KF Shkupin.

Ne rrjetin social zyrtar te kf Renoves shkruajne:

They are back 

👏

Qatip Osmani me ndihmësin Bashkim Livoreka nga sot janë përsëri me ne.
Welcome back FORCARENOVA

🔵
⚪️

Related posts

Njukasëll jep shembull për gjithë skuadrat evropiane

admin

Reali përgatitë ofertë të çmendur për Salah, i ofron 70 milionë dhe një futbollist Liverpoolit për egjiptianin

admin

ATP dhe VTA: Tenisi pezullohet deri më 13 korrik

admin

Skuadra gjermane me ide brilliante gjatë pandemisë “Covid 19”

admin

Dhjetë fanellat më të vlefshme të futbollit klasik: Nga ajo e Barçës 1992 deri te ato legjendare të Liverpoolit, Juves, Interit e Man Utd

admin

Uimbëlldoni, kompensohet me 130 milion euro!

admin