Ahmeti tregon se çfarë po ndodh brenda BDI-së

Zërave për përçarje mes BDI-së, lideri i kësaj partie Ali Ahmeti iu përgjigj shkurt. Ahmeti tha se të gjithë në BDI janë mirë dhe se asgjë të keqe nuk ka brenda integristëve.

“Po mirë qenkan.Janë mirë të gjithë, ishim bashkë të gjithë në Çair. Të gjithë jemi bashkë edhe këtu në festë. Asgjë të keqe nuk ka në këtë drejtim”, tha Ahmeti.

Related posts

Ilir Hasani: Patriotizmi më i madh sot është të ndjekësh udhëzimet nga autoritetet shëndetësore

admin

Shumë largime nga puna në restorantet dhe kafenetë e Ohrit dhe Strugës

admin

Kallëzime penale për 23 persona që protestuan në Hasanbeg

admin

ASH: Dhuna ndaj grave është shqetësuese

admin

Opozita shqiptare: Gjendja e Shtëpisë së Alfabetit është dëshmia më e mirë e keqqeversisjes së BDI-së

admin

Shkelën orën policore, arrestohen 21 persona

admin