Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi, sot viziton Kosovën

NJOFTIM

ZPKRMV Grubi sot me datë 25.11.2020, do të vizitojë Prishtinën dhe me këtë rast do të zhvillojë një takim pune me zëvendëskryeministren e Republikës së Kosovës, znj. Albulena Balaj-Halimaj.

Pas takimit do të ketë konferencë për media.
Vendi: Ndërtesa e Qeverisë së Republikës së Kosovës

Related posts

Maqedoni, sot përsëri orë policore prej orës 16:00 deri në orën 5 të mëngjesit

admin

Karantina shtetërore zgjerohet në Shkup dhe në Kodër të Diellit

admin

Spasovski: Nga shtëpia ime do t’i kryej të gjitha punët e mia si kryeministër

admin

Zaev kërkon dorëheqjen e Çulevit: Duhet të ketë përgjegjësi për tubimet në Strugë

admin

Nesër pritet të vendoset për orën policore

admin

Koronavirusi në Maqedoni, për 74% më pak qytetarë në kafene dhe restorante

admin