‘Babadimri’ Ibrahimovic, dhurata PlayStation për shokët e skuadrës

Zlatan Ibrahimovic po kalon një moment fantastik në sezonin e dytë te Milani.

Ibra është lider si brenda ashtu edhe jashtë fushe, njeriu që më së shumti kujdeset për atmosferën e skuadrës dhe kjo deri më tani ka dhënë rezultat.

Së fundmi, Ibrahimovic në stilin e ‘Babadimrit’, iu ka bërë dhurata futbollistëve të Kuqezinjve.

Rafael Leao, Castillejo dhe Musacchio kanë zbuluar nëpër llogaritë e tyre në rrjetet sociale se kanë marrë si dhuratë nga Ibra PlayStation 5 që sapo ka dalë në treg.

Related posts

Napoli, 32 tonë ushqim për banorët e Napolit

admin

Lojtari që u shërua nga coronavirusi, Lee Duffy: Mos e merrni të lehtë, nuk mund të merrja frymë dhe nuk e dija çfarë po ndodhte

admin

Kontratë të re për Fetel, me pagë më të ultë

admin

Interi kërkon sulmuesin e Napolit

admin

Maqedonia e Kosova mësojnë kundërshtarët për EURO 2022

admin

Legjenda e Liverpoolit, Sir Kenny Dalglish lirohet nga spitali pas shërimit nga coronavirusi

admin