Brenda shtëpisë së familjes Clinton në Washington FOTO

Një seri fotografish ekskluzive për Architectural Digest tregojnë pronën dhe pishinën e madhe të notit. 

E njohur thjesht si Whitehaven, rezidenca është e vendosur në rrugën Whitehaven, një rrugë e qetë, pak më shumë se tre kilometra nga Shtëpia e Bardhë.

Në atë kohë, dyshja paguan 2.85 milion dollarë të raportuar për pronën 5.500 metra katrorë.

Related posts

Shtatzënat dhe lehonat, të rrezikuara sa personat e tjerë

admin

Çfarë thotë për ty kafeja që bën në shtëpi?

admin

Khloe Kardashian mendon të mos ketë më të dashur: Dua të përqëndrohem në veten dhe vajzën time

admin

“Këmbëngulja është në gjakun e saj”, Dua Lipa flet për rrugëtimin në muzikë në një intervistë të fundit

admin

“Natë romantike në plazh”, kush e shoqëroi mbrëmë Encën?

admin

Morena Tarakun e mbulojnë me dhurata luksoze për ditëlindje (FOTO)

admin