Sela priti Ambasadorin Reka

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela sot në selinë e partisë priti Ambasadorin e Republikës së Shqipërisë, Fatos Reka, njofton FLAKA

“Sot, në selinë e Aleancës për Shqiptarët, kisha nderin që të kem mysafir Ambasadorin e Republikës së Shqipërisë, z. Fatos Reka. Me ambasadorin Reka, temë e bisedës sonë ishin situata aktuale politike në Shqipëri dhe në RMV dhe rajon, zgjedhjet e fundit tek ne, si dhe ballafaqimi me gjendjen dhe menaxhimin e Covid 19 nga ana e të dyja shteteve”, shprehet Sela.

Related posts

Spasovski u bën apel qytetarëve të cilët janë jashtë shtetit të mos kthehen tani

admin

Shitësi nga Çairi ua bën 8 e 2 atyre që i hipën çmimet, 2 kg limona vetëm 150 den

admin

Filipçe: Nuk mund të parashikojmë dot se kur mund të dalim nga situata

admin

Filpçe: Situata në Kumanovë, nën kontroll

admin

Arsllani: Analizë e detajuar për pacientin 0

admin

Filipçe: Nesër do të diskutohet nëse ka ose jo kushte për mbajtjen e zgjedhjeve

admin