Halil Snopce pasi u be deputet vet, kerkon privilegje per deputet!

Deputeti nga ASH Halil Snopce deri dje njeri nder kritikuesit me te mdhej te cdo harxhimi si per ministra , deputet, drejtor sot pasi vet fitoj poziten e deputeti kerkon privilegje se sipas tij deputeti eshte i degraduar shume dhe se edhe nje drejtor i thjesht ka me shume privilegje se deputeti.

Vlen te theksohet se te gjitha keto qe deputeti Snopce i tha jane te gjitha te verteta por per cudi te opinionin perse Snopce keto gjera nuk i tha dhe nuk i kritikoj sa nuk ishte vet deputet por vetem tani ne momentin kur aj vet mund ti thith keto privilegje kerkon qe deputeti te ket me shume LUKS!

Related posts

Ademi: Pres që me 1 shtator nxënësit të kthehen nëpër shkolla

admin

Pas 9 dite punë, vendoset spitali mobil në afërsi të Klinikës Infektive

admin

Koronavirusi , linja telefonike dhe Punkte shëndetësore në Tetovë, Zhelinë, Bogovinë, Tearcë, Çellopek dhe Reçicë

admin

Virusi korona, numri i të izoluarve në vend shkon në 7.266

admin

BDI kerkon KRYEMINISTRIN

admin

Hamit Hajrullahi: “Mançevski jep dorëheqje”

admin