Izet Mexhiti falënderon votuesit, premton se nuk do t’i zhgënjej

Të dashur qytetarë, aktiv politik i Bashkimit Demokratik për Intergrim, strukturë e nderuar dhe të gjithë ju që na besuat,
Një falenderim të sinqertë dua të shprehë për të gjithë ju, i madh e i vogël, burrë dhe grua, qytetarë dhe banorë që na mbështetët fuqishëm me votën tuaj me 15 korrik, na bëtë të fortë me angazhimin tuaj, na nderuat me prezencën tuaj, na dhatë amanetin për ta përmbushur!

Ne nuk do të ju zhgënjejmë, kemi fituar bashkë, frytet e fitores do ti shijojmë të gjithë si qytetarë të këtij vendi dhe si shqiptarë.
Mirënjohës pafundësisht,
I nderuar skajshmërisht,
FALEMINDERIT 🙏

Related posts

Dita e punës, 1 maji ditë jo pune për të gjithë qytetarët e RMV-së

admin

Shumica e qytetarëve mirëpresin vendimin e Komisionit, ora policore mankth për ta

admin

Filipçe: Terapia e kombinuar nuk u jepet të gjithë pacientëve, mund të shkaktojë ndryshime në ritmin e zemrës

admin

Në Tetovë 16 persona ndodhen në vetizolim, kallëzim penal për një person i cili nuk respektoi rekomandimet

admin

Dy viktima dhe 5 raste të reja me Covid-19, shërohen 95 pacientë

admin

Ali Ahmeti: Dje mbollëm që sot të korrim

admin