Ali Ahmeti fton liderët shqiptar: Të bashkuar jemi më të fortë!

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, ka njoftuar opinionin që ka realizuar biseda telefonike me liderët e partive politike shqiptare në vend.

“Të nderuar miq, ju faleminderit për mbështetjen tuaj të madhe dhe për zhvillimin e një proçesi shembullor zgjedhor gjer në këto çaste.

Sot pranova mijëra urata nga të gjitha trojet tona për të cilat jam shumë mirënjohës.

Gjithashtu, sot realizova biseda telefonike me Kryetarin e PDSHsë z. Menduh Thaçi, dhe Kryetarin e Lëvizjes Besa, z. Bilall Kasami, ndërsa do të realizoj biseda edhe me Kryetarët e partive tjera shqiptare, z. Gashi, z. Sela dhe z. Memedi për ta vlerësuar bashkarisht rezultatin zgjedhor dhe për të këmbyer mendime.

Bashkë jemi më të fortë 👐.” shkruan Ahmeti në Facebook.

Related posts

Ushtria punon për qasje shtesë në Klinikën Infektive

admin

57-vjeçarja nga Kumanova pas vdekjes u diagnostikua me Covid-19

admin

Mosrespektimi i orës policore nga të rinjtë nën 18 vjeç, përgjegjësi për prindëritAlsat

admin

Data e zgjedhjeve, Ahmeti: Presim vlerësimin e ekspertëve të shëndetësisë

admin

Regjistrohen 44 shkelje të orës policore brenda 24 orëve

admin

Intensitet i lartë në pikat për testet e koronës, punkti në Çair të hënën do të nis me punë

admin