‘Selfie’ para pasqyrës, Arta Nitaj duket mahnitëse

Arta Nitaj nuk lodhet duke i ekspozuar linjat e saj joshëse e këtë e bëri edhe në një postim të radhës.

Duke qenë mjaft aktive në rrejtët sociale edhe gjatë kësaj kohe, aktorja ‘ndezi’ Instagramin edhe me imazhin e radhës.

E veshur me një fustan me ngjyrë të verdhë i cili ia theksonte format në mënyrë perfekte, Arta dukej seksi dhe më bukur se kurrë më parë.

Ndërkohë, që Arta e cila kohë më parë kishte deklaruar se e agjëron Ramazanin, poashtu ka premtuar se do të mundohet që gjatë këtij muaji të shenjtë të mos sjell fotografi provokuese.

Related posts

Dhembja e shpinës gjatë drejtimit të veturës: Mund ta ndihmoni me ndihmën e ushtrimeve të thjeshta

admin

Shtatzënat dhe lehonat, të rrezikuara sa personat e tjerë

admin

Lajm i mirë për fansat e Taynës, sot apo nesër videoklipi i ri?

admin

Vetë-izolimi dhe stresi: Si të mos e teproni me ushqimin

admin

Tifozja e Interit në qendër të vëmendjes pas fotove të fundit në Instagram

admin

Rina “thumbon” On Records, këshillë fansave: Kurrë mos bëni kontratë me shtëpi diskografike!

admin