Ylli Limani e ka gati baladën e re të dashurisë

Ylli Limani, “djali i vuajtur” i baladave të dashurisë, e ka gati këngën e tij të re. Edhe kësaj here, Ylli do të sjellë një tjetër këngë prekëse për dashurinë e tij të dështuar, siç mund të kuptohet në rreshtat e projektit të ri.

Këngëtari ka ndarë në Instagram një video ku tregon një pjesë nga kënga e re, krahas së cilës shkruan:

“Nese je tu m’thirr me ardh mi marr senet e tua, i kom kall 🤷🏻‍♂️🔥🔥🔥”

Megjithëse baladë dashurie, projekti i ri duket ritmik dhe ndjekësit e kanë pritur mirë. Ata e kanë komplimentuar Yllin në komente dhe e kanë pyetur për datën e lançimit të kësaj kënge.

Megjithatë, këngëtari nuk ka zbuluar ende një titull apo një datë publikimi, duke na lënë kuriozë për projektin e tij të ri.

Related posts

Kosovë, misioni i KFOR-it mbetet i pandryshuar

admin

Me mua Kryeminister nuk ka marreveshje per shkembim territoresh as në Shtëpi te Bardhë, as te Kuqe e as te Gjelber!

admin

Rëndohet situata edhe në Greqi, shkon në 40 numri i viktimave nga COVID 19

admin

Robert Berishës ia konfiskojnë sintin në konvikt

admin

Këshilltari i Thaçit: Praktika e Venezuelës me dy qeveri u rrëzua nga Gjykata Kushtetuese

admin

Të burgosurat në Lipjan fillojnë prodhimin e maskave kirurgjikale

admin