Tom Cruise xhiron film në hapësirë

Aktori i Hollywoodit Tom Cruise është duke xhiruar një film në hapësirë, tha agjencia hapësinore amerikane NASA.

“NASA është e emocionuar që po punon me Tom Cruise në një film në Space Station. Ne kemi nevojë për mediat e njohura për të frymëzuar një gjeneratë të re inxhinierësh dhe shkencëtarësh për t’i bërë realitet planet ambicioze të NASA-s”, ka shkruar në Twitter Jim Bidenstein nga NASA.

Related posts

OBSH: Maska e detyrueshme kur distancimi fizik është i pamundur

admin1

Spanja tejkalon Italinë, e para në Evropë nga numri i të infektuarve me Covid-19

admin1

Gjysma e francezëve kanë shtuar peshë në kohën e pandemisë

admin1

Gjermani, 520 mijë vetë do mbeten pa punë si pasojë e pandemisë

admin1

Dita Botërore e Autizmit

admin1

Vaksina kundër koronavirusit të ri sipas të gjitha gjasave do të jepet në dy doza, paralajmërojnë ekspertët

admin1