Inteligjenca e Koresë së Jugut: Kim Jong-Un nuk kishte operacion në zemër

Shërbimi i inteligjencës së Koresë së Jugut njoftoi sot se nuk ka shenja që lideri i Koresë së Veriut Kim John Un kishte një operacion në zemër.Kim nuk është parë në publik për tre javë, duke shkaktuar spekulime për shëndetin e tij dhe vendndodhjen para se të paraqitej të shtunën.

Related posts

Të famshmit që u bënë prindër në 2020

admin

Biden rreth akuzës për sulm seksual: Nuk ka ndodhur kurrë, kurrë!

admin

Fluturimet e anuluara nga koronavirusi, KE rekomandon që kompanitë të shpërndajnë kuponë

admin

SHBA, një vaksinë për koronavirusin do të testohet në njerëz para shtatorit

admin

Në Zvicër, në mesin e 16 mijë të infektuarve nga koronavirusi, 12 raste janë nga radhët e shqiptarëve

admin

Parlamenti Europian: Maskat detyrim për këdo brenda ambienteve

admin