Elita Rudi me pamje mahnitëse edhe në karantinë

Moderatorja e njohur kosovare ka arritur ta mbajë publikun e mbërthyer pas vetes edhe pas një pauze të gjatë larg ekranit televiziv.

Flasim për Elita Rudin, që dikur ishte mjaft in në emisionin e saj dedikuar kryesisht Vipa-ve.

E pikërisht në emisionin e saj, gjatë një interviste me reperin Gjiko lindi dashuria.

Me pas vazhduan lidhjen e tani janë të martuar e prindër të një djali të quajtur ‘Zëri’.
Elita ccdo herë është cilësuar si një femër e bukur e tërheqëse.

Ajo po arrin të kujdeset e ta mbajë në formë veten edhe gjatë izolimit.

Ja sa e bukur po duket edhe sot.

Related posts

Borel: Koordinim, solidaritet dhe kanalizim i mbështetjes për Ballkanin Perëndimor nga BE-ja

admin

Prishtina futet në karantinë

admin

Prishtina zyrtarisht në karantinë, asnjë i gjallë në rrugë

admin

Zaharieva: Bullgaria nuk e konteston të drejtën e vetëvendosjes së RMV-së, por kërkon njohjen e të vërtetës historike

admin

Mustafa kërkon që “prokuroria ta trajtojë sjelljen” e ministrit Sveçla

admin

​Kuvendi ende nuk i ka dërguar njoftim zyrtar presidentit për mocionin

admin