KRRE publikon çmimet e reja: Shtrenjtohet benzina, lirohet dizeli

Komisioni Rregullator i Energjetikës sot ka publikuar çmimet e reja të deriveteve të naftës.

Çmimi i benzinës EUROSUPER BS-95 rritet për 1.00 denarë/ litër dhe do të kushtoj 50.50 denarë për litër

Çmimi i EUROSUPER BS-98 rritet për 0.50 denarë/litër, dhe do të kushtojë 52.50 denarë për litër.

Çmimi i EURODIESEL është ulur për 0.50 denarë /litër, dhe do të kushtojë 42.00 denarë për litër.

Related posts

Filipçe: Të sillemi me përgjegjësi dhe pa panik

admin

Covid-19, 84 persona lëshojnë karantinën shtetërore

admin

Të hënën do të thirret Këshilli për Siguri Kombëtare, Pendarovski do të rekomandojë prolongim të zgjedhjeve për shkak të virusit

admin

21 vjet nga demilitarizimi i UÇK-së, ja marrëveshja

admin

Triumfon BDI nuk preken rrogat e administrates

admin

Janë mbyllur të gjitha pikat kufitare të RMV-së, lëshohen vetëm kamionët, kori diplomatik dhe personat me leje të posaçme

admin