KRRE-ja vendos sot për çmimet e reja të derivateve të naftës

Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE) gjatë ditës së sotme pritet të vendos për çmimet e reja të derivateve të naftës, të cilat do të vlejnë deri të hënën e ardhshme.

Javën e kaluar me vendim të Komisionit Rregullator, çmimi i benzinës u ulë për 2.00 dhe 2.50 denar, derisa ai i dizelit për 4 denarë për litër.

Related posts

“Kovid-19”, rezultojnë negativ testet e personelit mjekësor në spitalin e Gostivarit

admin

Prej sot intensifikohet mësimi online në Maqedoni

admin

Vazhdon të shkelet ora policore, arrestohen 122 persona

admin

25-vjeçari përplas me makinë katër fëmijë, humb jetën fëmija 4 vjeç

admin

234 persona sot lëshojnë karantinën shtetërore

admin

Nesër pritet të vendoset për orën policore

admin