Pol Pogba duhet të vendos mes Madridit dhe Torinos

Emri i Poll Pogbas është lidhur shumë me dy ekipe: Juventus dhe Real Madrid! Francezi do të largohet nga Mançester Junajted në verë dhe do të zgjedhë mes këtyre dy ekipeve për të ardhmen e tij.

Mediat në Francë, konkretisht “RMC Sport”, ka zbuluar edhe prioritetin e Pogba. Sipas prestigjiozes franceze, mesfushori ka si prioritet kalimin te Real Madrid.

Sidoqoftë, edhe nëse transferimi në Madrid nuk realizohet, 27-vjeçari do të ishte i kënaqur edhe me rikthimin te Juventus.

Related posts

Xhordan, 100 mln dollarë për shoqatat për barazi racore

admin

UEFA, ekipet na garat evropiane sipas meritës sportive

admin

Bajerni nga aeroporti ushtarak në sfidën me Union Berlinin

admin

Gatuso: Fitoren ia dedikojë motrës dhe familjes sime

admin

Barcelona nuk arrin të bind Ter Stegenin, Çellsi në pritje

admin

Presidenti i UEFA-s jep afatin e fundit kur duhet të përfundojë sezoni në Ligën e Kampionëve dhe Ligën e Evropës

admin