Ish e dashura e Neymar të lë “pa mend” me fotot e fundit

Modelja kroate ka postuar së fundmi disa video dhe foto në profilin e saj zyrtar në “Instagram”, duke treguar format e saj shumë seksi.

33-vjeçarja konsiderohet si një nga femrat më tërheqëse në Kroaci, teksa është prej vitesh në botën e modelingut.

Për sa i përket Instagramit, ajo numëron 385 mijë ndjekës.

Related posts

Shpat Kasapi ka ditëlindjen, çka i urojnë VIP-at?

admin

Zenk ne familjen Kardashian ( FOTO )

admin

Sa të kalojë pandemia, Meghan Markle do të marrë pjesë në çdo tapet të kuq

admin

Më shpejt nga sa pritej, Meghan dhe Harry janë gati për fëmijën e dytë

admin

69 psikologë në shërbim të qytetarëve

admin

Dhembja e shpinës gjatë drejtimit të veturës: Mund ta ndihmoni me ndihmën e ushtrimeve të thjeshta

admin