Një pacient nga Shtipi ka sulmuar një infermiere në Klinikën e Shkupit

Një motër medicinale në Klinikën “Nënë Tereza” është sulmuar fizikisht nga një 39-vjeçar i cili ishte atje për mjekim.

Siç informojnë nga MPB, incidenti ka ndodhur në orët e mbrëmjes të 1 prillit, derisa infermierja ishte në vendin e punës.Policia ka marrë masa për zbardhjen e rastit./Telegrafi/

Related posts

Zaev: Rrogat e kryeministrit, ministrave, deputetëve dhe kryetarëve të komunave do jenë minimale për muajin prill dhe maj

admin

Shqyrtohet rritja e akcizës së derivateve të naftës

admin

KRRE: Gjysma e çmimit për çdo litër karburant do të përfundojë në llogarinë e shtetit

admin

Prej sot intensifikohet mësimi online në Maqedoni

admin

Qeveria në mbledhjen e sotme diskuton për hapjen e kufijve

admin

130 persona nuk kanë respektuar orën policore, 98 u arrestuan

admin