Arrestohet 31 vjeçari, mbante me vete thikë dhe radio-lidhje

Gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë kanë privuar nga liria 31 vjeçarin nga Shkupi pasi gjatë kontrollit i kanë gjetur një thikë dhe një radio-lidhje. Ai është dërguar në mbajtje për shkak të dyshimit se ka kryer vepër penale duke shkelur ligjin për armë. Nga policia njoftojnë se pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tij do të ngritët kallëzim adekuat penal.

Related posts

Ahmeti: Pa nënën Shqipëri, UÇK-ja do ta kishte të vështirë të fitonte

admin

Spasovski: Pashkët të festohen pa tubime, të mos luajmë me shëndetin

admin

Filipçe: 15 pacientë në gjendje të rëndë shëndetësore, 6 në respiratorë

admin

Filipçe: Lehtësimi i masave kufizuese varet nga rastet e reja me Covid-19

admin

Filloi seanca e Këshillit të Sigurimit, nuk marrin pjesë Spasovski, Osmani dhe Filipçe

admin

Tre të punësuarit në MPB pozitiv në Kovid -19, nuk kanë qenë të angazhuar në terren

admin