Moderatorja e sportit i përgjigjet në këtë mënyrë ndjekësit të saj (FOTO)

Një video e publikuar nga moderatorja e emisionit “Sport News Plus” Daljana Sejdia duke dhuruar puthje me mesazhin e rikthimit sa më shpejt të programit të saj sportiv nuk është pëlqyer nga njëri prej ndjekësve të rrjeteve sociale.

Një komentues e ka quajtur të pahijshme sjelljen e saj duke shtuar se në këtë periudhë të vështirë izolimi prej koronavirusit, shumë njerëz nuk mund të sigurojnë ushqimin.

Por, moderatorja bukuroshe i është kthyer me ironi komentuesit duke i kërkuar që ai t’i ndihmojë financiarisht njerëzit në nevojë.

.

Related posts

Lojtari që u shërua nga coronavirusi, Lee Duffy: Mos e merrni të lehtë, nuk mund të merrja frymë dhe nuk e dija çfarë po ndodhte

admin

UEFA nesër mbledhje për të vendosur çfarë do të ndodhë me futbollin

admin

Zyrtare, Sergej Samsonko tërhiqet nga Vardari

admin

Napoli: Le të jetë forca me ty Elmas!

admin

Drejtuesit e PSG-së në kontakte me Guardiolan

admin

Fetel largohet, 3 kandidatë konkurrojnë për vendin e tij

admin