Bartomeu: Mund të bëjmë sërisht transferime të bujshme

Sipas të përditshes “Diario Sport”, presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu ka siguruar tifozët e klubit se qëndrojnë mirë financiarisht dhe në verë mund të nënshkruajmë me lojtarët që duan.

Bartomeu siguroi tifozët e klubit se janë në një pozitë të mirë dhe mund të blejnë ata që duan pas krizës.

“Abidal dhe Planes po punojnë për ndërtimin e një skuadre për sezonin e ardhshëm, e cila mund të garojë për gjithçka. Nuk dua të diskutoj emra, por do të jemi në gjendje të bëjmë transferime për lojtarët që duam të nënshkruajmë,” ka thënë mes tjerash Bartomeu për “Diario Sport”.

Related posts

Mourinho i fiksuar pas Strakoshës

admin

Napoli: Le të jetë forca me ty Elmas!

admin

Maqedonia e Kosova mësojnë kundërshtarët për EURO 2022

admin

Maldini dhe i biri i tij infektohen me koronavirus

admin

Skuadra e Bayern Munich pranon uljen e pagave prej 20 për qind

admin

Presidenti i UEFA-s jep afatin e fundit kur duhet të përfundojë sezoni në Ligën e Kampionëve dhe Ligën e Evropës

admin