Arrestohen dy persona për heroinë

Dje rreth orës 14 e 15 minuta, në rrugën e ,,Ilindenit” në Tetovë, pjestarët e policisë nga Sektori për Punë të Brendshme Tetovë, kanë privuar nga liria 39-vjeçarin B.L. nga Tetova dhe 44-vjeçarin T.P. nga Gostivari, për arsye se gjatë kontrollit të kryer te ata është gjetur heroinë, një peshore digjitale, dhe një tuxbë alumini me mbetje të heroinës.
Dy personat në fjalë, janë mbajtur në Stacionin policorë Tetovë dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit, do të përgaditet parashtresë adekuate.TS

Related posts

Sot jepet vendimi për rastin “Titanik 3”

admin

Lehona nga Kumanova pozitive me koronavirus, testohet një lehonë nga Ohri

admin

Një mendim ndryshe për Covid 19 – Jeta s’mund të ndalet pa afat

admin

Altrim Mamuti konfirmon lajmet e Alb-Portalit!

admin

Filipçe: Gjatë ditës së nesërme do të diskutohet për shtrëngimin e masave

admin

Komunikacioni zhvillohet nëpër rrugë të lagështa

admin