Arbenita e shqetësuar pasi mbeti e bllokuar në Londër, “Nuk mund ta takoj Feron”

Arbenita ka mbetur në Londër për shkak të pandemisë.

Koronavirusi ka bërë që shumë shtete t’i mbyllin kufijtë dhe të anulohen shumë fluturime.

Për shkak të pandemisë, modelja Arbenita Ismajli ka ngelur e mbyllur në Britani, por kjo gjë po bën që të ketë mall për më të dashurit e saj.

Ajo përmes një postimi tregoi se është mërzitur ngase këto ditë të karantinës po i kalon larg familjes dhe të dashurit.

“Kam ngecur në Londër. Nuk mund të kthehem për të takuar familjen dhe të dashurin. Shpresoj që e gjithë kjo të përfundojë mirë,” ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Fero dhe Arenita janë shumë të komentuar në shtypin rozë, që prej kur e bënë publike lidhjen.

Related posts

Ujë, Mjaltë e Limon Esëll në Mëngjes Për Imunitet Të Fortë

admin

“Fërkoj Kalje” quhet projekti më i ri i Robertit, kujt i kërkon falje ai?

admin

Pse shumë njerëz po konsumojnë kafe me limon

admin

Sa kanë ndryshuar këta 20 të famshëm ndër vite?

admin

David dhe Victoria Beckham në projektin luksoz të ‘Zaha Hadid’ në Miami prej 24 milionesh ( FOTO )

admin

Heqja dorë nga duhanpirja gjatë pandemisë, rritë shanset për të luftuar kundër coronavirusit

admin