Baby G në formë të mirë, tregon linjat atraktive veç në bikini

Baby G ndonëse ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor, ajo është mjaft e komentuar

Artistja e njohur që numëron mbi gjysmë milioni ndjekës në rrjetin social Instagram sjell herë pas here imazhe provokuese.

Të tilla ishin edhe disa të tilla që ajo ka publikuar së fundi, duke u shfaqur vetëm në bikini nga pushime në Marrakech të Marokos.

E njohur për linjat e saj seksi ndaj të cilave është tejet e përkushtuar me ushtrime intensive, Baby G edhe këtë herë dukej në super formë dhe atraktive.

Ndërkohë, kujtojmë që kënga e saj e fundit e publikuar me videoklip mban titullin “It’s me”

Related posts

Dafina ka publikuar këngën e re, a është dedikim për ish të dashurin e saj?

admin

Tifozja e Interit në qendër të vëmendjes pas fotove të fundit në Instagram

admin

Vetë-izolimi dhe stresi: Si të mos e teproni me ushqimin

admin

Pa asnjë rrobë veshur, këngëtarja e famshme jep mesazhin befasues(FOTO)

admin

Sa kanë ndryshuar këta 20 të famshëm ndër vite?

admin

Adelina Ismaili ia kalon edhe Papës në këtë pikë

admin