Angela Martini “çmend” me pozat e fundit

Karantina nga koronavirusi, nuk e ka penguar modelen shqiptare Angela Martini, që “të na qerasë” me poza seksi.

Në fotot e publikuara së fundmi ajo tregon linjat e saj perfekte.

Në një nga postimet e saj ajo shkruan:

“Kush thotë se të qëndruarit në shtëpi nuk është seksi?”

Komentet kanë qenë të shumta në fotot e saj publikuar në Instagram, ku numëron jo pak por mbi 400 mijë ndjekës.

img src=”https://gazetainfokus.com/wp-content/uploads/2020/03/angela2.jpg” alt=”” width=”1080″ height=”1146″ class=”alignnone size-full wp-image-971296″ />

Related posts

Rihanna do të bëjë 3-4 fëmijë, me ose pa partner

admin

Puna në kopsht ndikon pozitivisht në shëndetin mendor dhe fizik

admin

Kjo është kuzhinierja më bukuroshe që keni parë ndonjëherë (FOTO)

admin

Uthulla e Hudhrës Kundër Peshës së Tepërt – Si Ta Përgatisni

admin

Mos po shihni shumë ëndrra këto kohë?

admin

Studimi: Izolimi i njerëzve pasi shfaqin simptoma nuk është efektiv

admin