KRRE publikon çmimet e reja të derivateve: Shtrenjtohet dizeli, lirohet benzina

Me vendim të Komisionit Rregullator të Energjetikës, çmimi i benzinës EUROSUPER BS-95 do të ulet për 1.00 denarë dhe do të kushtojë në 48.50 denarë / l.

Benzina EUROSUPER BS-98 do të lirohet për 1.50 denarë dhe do të kushtojë 50,50 den / l.

Çmimi për EURODIESEL do të rritet për 0.50 denarë për litër dhe do të kushtojë 45.00 denarë.

Related posts

Zaev: Rrogat e kryeministrit, ministrave, deputetëve dhe kryetarëve të komunave do jenë minimale për muajin prill dhe maj

admin

Rekorderi ALI AHMETI: Fitoi 7 palë zgjedhje parlamentare në kampin shqiptar në Maqedoni të Veriut

admin

MPB: 1143 shkelje të masave mbrojtëse, izolohen 905 persona

admin

Trashanovski: Bojkoti i VMRO-së, thellon krizën politike

admin

Maqedoni, sot përsëri orë policore prej orës 16:00 deri në orën 5 të mëngjesit

admin

Filipçe: Për momentin nuk do të shkurtohet ora policore

admin