Dobësimi e ka transformuar Blerona Zeqirin, ajo mahnitë me këtë veshje

Blerona Zeqiri po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut.

Moderatorja e njohur është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në formë dhe tërheqëse

Ajo është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale ku edhe posedon shumë ndjekës.

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe ku tregon dobësimi e ka transformuar atë.

E veshur me shumë stil, Blerona po duket mahnitëse në këtë pamje.

Related posts

Emily heq “mendjen” nga koronavirusi (FOTO)

admin

Këto tri shenja të horoskopit më së vështiri e përballojnë izolimin

admin

Izolimi nga Covid-19, Rihanna dhuroi shuma marramendëse në ndihmë të viktimave të dhunës në familje

admin

Nuk e fshehin më lidhjen, Oriola dhe futbollisti kosovar së bashku në karantinë?

admin

Brenda shtëpisë së familjes Clinton në Washington FOTO

admin

Mënyrat Natyrale Për Të Qetësuar Nervat dhe Durimin

admin