Emily Ratajkowski duket atraktive në pozat me të brendshme, teksa vë në pah linjat trupore

Si shumë njerëz në të gjithë botën, ajo ka ngecur në shtëpi nga pandemia vdekjeprurëse e coronavirusit.

Por, Emily Ratajkowski e shfrytëzoi maksimumin e izolimit të saj të premten, duke postuar fotografi në markën e të brendshmeve të saj.

‘Në shtëpi me dantella’, modelja 28-vjeçare e ka përshkruar fotografinë ku duket në top formë në të brendshmet e zeza të markës ‘Inamorata’.

Emily Ratajkowski (Foto: Instagram)

Ratajkowski gjithashtu po e mban veten tejet aktive duke bashkëvepruar me fansat në rrjetet sociale.

Aktorja të mërkurën realizoi një pyetësor me fansat në Instagram, madje dikush prej tyre e pyeti nëse ajo dëshironte të kishte fëmijë në të ardhmen.

“Po! Thjesht kam shumë gjëra që dua të bëj me jetën time dhe dua të jem nëna më e mirë… kështu që do të shohim”, ishte përgjigja e saj.

Emily Ratajkowski (Foto: Instagram)

Së fundmi, aktorja 28-vjeçare u hap për disa nga problemet që kishte përjetuar vitin e kaluar, duke e quajtur 2019 si një nga vitet më të vështira të jetës së saj. /Telegrafi/

Related posts

Rudina Dembacaj i nxjerr fotot e së bijës me tanga komentueses që e ofendoi (FOTO)

admin

Khloe Kardashian mendon të mos ketë më të dashur: Dua të përqëndrohem në veten dhe vajzën time

admin

“Fërkoj Kalje” quhet projekti më i ri i Robertit, kujt i kërkon falje ai?

admin

Avril Lavigne publikon këngë për nder të personave që po luftojnë pandeminë

admin

Shtatë mënyra për t’i përballuar dhe kapërcyer krizat jetësore

admin

Mëlqinja Shqiptare, Shëruesja e Fortë me Vlera Natyrale

admin