TEUTA KRASNIQI: TË SHPËTOJMË BOTËN, DUKE QËNDRUAR NË SHTËPI

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi është një personazh shumë i dashur për publikun shqiptar.

Ndërkohë përveç suksesit në karrierë, Teuta ka edhe një jetë shumë të lumtur familjare.

Këtë gjë e dëshmojnë fotografitë e vazhdueshme në rrjetet sociale, në të cilat shfaqet gjithnjë e buzëqeshur pranë vajzave dhe bashkëshortit të saj, Adonisit.

Por cila është rutina që po e bën Teuta gjatë kësaj kohe të karantinës, emisioni Review i’u sjell pamje nga atmosfera e familjës së saj.

Related posts

Vendet e rajonit nisin me masat lehtësuese

admin

Kurti: BE ndanë 5 milionë euro për Kosovën, po përgatit edhe 50 milionë tjera, sapo e mora këtë lajm të mirë

admin

Dialogu Kosovë-Serbi, ndër sfidat e para të qeverisë Hoti

admin

Tërmet 4.5 ballë i shkallës Rihter në Durrës

admin

Kosovë, ndalohen 21 persona pasi nuk respektuan masat kundër pandemisë

admin

Meda izolohet në Gjermani, ky është mesazhi i tij për kosovarët

admin