LABI I SHPËRNDAN 300 PAKO USHQIMORE PËR NEVOJTARËT NË KËTË KOMUNË

Këngëtari Labinot Tahiri ka vazhduar me një aksion humanitar në qytetin e Kaçanikut, në kohën kur i gjithë vendi po përballet me pandeminë globale Covid-19.

Ai për këtë qytet ka sjellur 300 pako me ushqime të cilat janë grumbulluar nga fondi i tij “Labinot Tahiri”, dhe duke thënë se do të vazhdoj edhe tutje këtë aksion edhe në qytetin e Hanit të Elezit.

Tahiri, ka ftuar që të gjithë të bashkohen në këtë nismë të tij dhe në çdo aksion tjetër humanitar.

Related posts

Haradinaj kunder Kurtit , shkele kushtetuten

admin

A do shkarkohet Kurti ne ditelindjen e tij?

admin

Baton Haxhiu: LDK-ja do ta formojë qeverinë e re në 10-ditëshin e parë të prillit

admin

Jetimat e Ballkanit ndihmojnë Gjilanin me 100 pako ushqimore

admin

Haziri thumbon kryeministrin Kurti: Duhet ta lëmë ta festojë me familje ditëlindjen e tij

admin

23 vjet nga rënia e Luan Haradinajt

admin