E dashura e Boatengut di si ta kalojë karantinimin, ekspozon linjat perfekte të saj në “Instagram”

melisa sata

Melisa Sata njihet për format e saj fizike të përkryera, të cilat shpesh nuk ngurron t’i ekspozojë në rrjetet sociale, me ndjekësit e saj që janë në një numër të madh.

Melisa Sata ka postuar disa foto dhe video në “Instagram”, ku shihet teksa bën stërvitje dhe palestër.

IU
HUI

Njëkohësisht partnerja e sulmuesit të Beshiktashit ka ekspozuar edhe linjat e saj perfekte, ku ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

Melisa3
Melisa SataRelated posts

Baby G në formë të mirë, tregon linjat atraktive veç në bikini

admin

Emily heq “mendjen” nga koronavirusi (FOTO)

admin

Ja çfarë duhet të hani sipas profesionit tuaj

admin

Khloe Kardashian mendon të mos ketë më të dashur: Dua të përqëndrohem në veten dhe vajzën time

admin

Trembëdhjetë fakte për Jennifer Aniston që nuk i dinë as fansat e saj

admin

Ka reaguar Fifi pas shkrimeve se është në një lidhje dashurie

admin